Tere tulemast Kõveri Puhkekeskuse kodulehele!

HEI! 11. JUULIL on Kõveri Puhkekeskuses toimumas iga-aastane HEATEGEVUSLIK KONTSERT Pärnu Noore Vanema Kooli toetuseks.

Kontserdi toimumispaika ümbritsevad iidsed pärnad ning kohale jõudmine  on omapäraselt huvitav teekond: 5 km autosõitu Valga-Uulu maanteelt  metsa ning edasi 2 km jalgsi mööda Ura jõe kallast

Ajakava on järgmine: 16:00-16:30 – kogunemine Kõveri Puhkekeskuses, 16:30-18:00 – matk kontserdipaika, 18:00-19:30 – kontsert, 19:30-20.00 – kontserdi lõpetamine, 20:00-st matk tagasi.

Pileti hinnad: laps 5€ (7-12a); täiskasvanu 10€ (13+); kuni 6-aastastele tasuta.

Ülejäänud detailid on täpsustamisel…

Pärnu Noore Vanema Kool toetab Pärnu noori lapsevanemaid (kuni 24a)  ning teismeeas sünnitanud emasid. Noori abistatakse läbi lapsehoiu- ja  tugiisikuteenuse ning kord kuus toimuvad rühmaloengud. Alates 2015.  aasta suvest tegutseb kool iseseisva organisatsiooni all MTÜ Noore  Vanema Perekeskus.

Kõveri Puhkekeskus asub Pärnumaal, Surju valla äärealale jäävas Kõveri külas, mõne kilomeetri kaugusel Saarde valla piirist. Puhkekeskus pakub külalistele erinevaid võimalusi aktiivseks puhkuseks. Siin saab sõpradega huvitavalt ja tervislikult aega veeta, puhkekeskuses on 14 märgiga maastikuvibu rada, võrkpalliplats, korvpallirõngas, järvel on võimalik paadi või parvega ümber saare sõita.

Puhkekeskuses on siseruumides ööbimiskohti kuni 28 külalisele, kelle kasutuses on katusealusega grillterras,  kus toidu valmistamiseks suitsuahi ja puuküttega pliit. Kontsertide korraldamiseks on puhkekeskuses hea akustikaga laululava. Külastajatele on avatud terviklik kompleks, kus saab korraldada sündmusi kuni 500-le inimesele.

Puhkekeskuse juurest saab alguse Ura jõe kallastel kulgev ja endisi talukohti läbiv matkarada. Loodusesõbrad leiavad matkarajalt palju huvitavat, jõe ääres on hea kasvukoht sõnajalgadele ja humalale, Kõveri Oja talukohas (Pärapõrgu puhkekoht) on säilinud põlipuude alle, kus kasvavad tammed, pärnad ja künnapuud ning Eesti üks suurim raagremmelgas. Loomariigi esindajatest on Kõveris igapäevased külalised põdrad, kitsed ja metssead, lumistel talvedel on metsas märgatud hundi ja ilvese jälgi.

Soovime Teile meeldivat puhkust Kõveris.

Kalad